Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Indywidualne konsultacje wychowawcze

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie prezentuje ofertę indywidualnego wsparcia dla rodziców, mieszkańców Powiatu Rzeszowskiego.

Indywidualne konsultacje wychowawcze skierowane są dla osób, które chciałyby poszerzyć wiedzę dotyczącą rozwoju dzieci, pogłębić umiejętności z zakresu opieki i wychowania,

budować relacje oparte na szacunku i współpracy, czuć się kompetentnym rodzicem.

Indywidualne konsultacje to praktyczna wiedza i umiejętności, a ponadto konkretne wskazówki i wsparcie.

Program spotkań przygotowany jest na podstawie książki A. Faber i E. Mazlish

pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”.

Konsultacje prowadzone są przez pedagoga, od poniedziałku do piątku od 7:30-15:30.

W przypadku pytań oraz w celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 453-068-804 Aldona Filiciak.

Zapraszamy!