Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Spotkanie Wigilijne w OIK w Górnie

Wspólnie z nami czas spędzili również Pan Marek Sitarz Wicestarosta Rzeszowski oraz Pan Jacek Górak Wicedyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie. Świąteczny nastrój podkreślały bożonarodzeniowe dekoracje oraz pięknie przyozdobiona choinka, przy której wspólnie wszyscy kolędowali przy akompaniamencie skrzypiec. Wszyscy obecni złożyli sobie życzenia i przełamali się opłatkiem. Tradycyjnie po życzeniach uczestnicy spotkania zasiedli do wspólnej wieczerzy, na której spożywali potrawy i ciasta przygotowane przez pracowników OIK. Podczas spotkania była też okazja, by podsumować miniony rok i z nadzieją spojrzeć na nadchodzący Nowy 2018. Na zakończenie spotkania zaproszeni goście otrzymali piernikowe aniołki zrobione przez kadrę Ośrodka.

Wszystkim uczestnikom spotkania wigilijnego dziękujemy za obecność i możliwość spędzenia razem przedświątecznego czasu.