Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

XXII Powiatowy Dzień Jedności z Osobami Niepełnosprawnymi Powiatu Rzeszowskiego

W dniu 28.09.2024r., w Amfiteatrze przy Zespole Szkół w Tyczynie, pod honorowym patronatem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby, uroczyście obchodzony był XXII Powiatowy Dzień Jedności z Osobami Niepełnosprawnymi Powiatu Rzeszowskiego. Jest to coroczne wydarzenie organizowane w celu promowania równości, integracji i wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

Tradycją Powiatowego Dnia Jedności z Osobami Niepełnosprawnymi jest, to że każdego roku odbywa się on w innej gminie powiatu rzeszowskiego. Poprzez wspólnie spędzony czas, okazywane wsparcie, możemy wspomagać osoby z niepełnosprawnością w ich codziennym życiu, jak również umożliwić uczestnictwo oraz integrację z naszą lokalną społecznością.

Program wydarzenia obejmował:

Dzięki zaangażowaniu Zarządu Powiatu Rzeszowskiego, władz Związku Stowarzyszeń Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Powiatu Rzeszowskiego oraz władz Tyczyna mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tym dniu, integrując się z osobami niepełnosprawnymi.

Dziękujemy za liczny udział w wydarzeniu oraz zapraszamy na kolejne edycje Powiatowego Dzień Jedności z Osobami Niepełnosprawnymi Powiatu Rzeszowskiego.