Zajęcia klubowe WTZ

Powiat Rzeszowski – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił drugą turę naboru wystąpień o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ”, dotyczących zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2023 r. do dnia  31 stycznia 2024 r.) oraz zajęć klubowych prowadzonych w WTZ, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wystąpień zwiększyła się liczba beneficjentów programu.

Termin naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu wyznacza się na okres od dnia 1 czerwca do dnia 20 czerwca 2023 r.

W razie zainteresowania złożeniem wniosku prosimy o kontakt z PCPR w Rzeszowie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PFRON: