Szkoła dla rodziców i wychowawców

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie zaprasza do udziału w szkoleniu pn. „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Oferta skierowana jest do asystentów rodziny, pracowników socjalnych oraz wychowawców placówek wsparcia dziennego – jednostek z terenu Powiatu Rzeszowskiego. To już kolejna edycja, ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie obejmować będzie m.in. następujące zagadnienia: znaczenie emocji i uczuć w życiu człowieka, w jaki sposób pomóc dzieciom w radzeniu sobie z trudnymi emocjami. Jak skutecznie zachęcać do współpracy i samodzielność, dlaczego granice są ważne i wiele innych dotyczących budowania prawidłowych postaw rodzicielskich.

Chętne osoby do uczestnictwa w w/w szkoleniu prosimy o zgłoszenie w terminie do 20.09.2024 r. Zgłoszenia można dokonać listownie na adres Centrum, bądź drogą mailową: aldona.filiciak@powiat.rzeszow.pl. Po zebraniu właściwej grupy uczestników zostanie ustalony termin szkolenia, ważna kolejność zgłoszeń. Wszelkie informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod nr tel.: 453-068-804.