Pilna prośba o pomoc

Pilna prośba o pomoc

W trójkę wynajmujemy mieszkanie, ponieważ mój dom rodzinny był w tak złym stanie, że nie nadawał się już do zamieszkania. Opłaty na czynsz i rachunki przewyższają moje możliwości finansowe. Posiadamy zaległy rachunek za wodę za ostatnie dwa miesiące na kwotę 350 zł, zaległy rachunek za gaz za ostatnie cztery miesiące na kwotę 800 zł  lada dzień zostaniemy odcięci od wszystkich mediów. Nie jestem w stanie tych wszystkich zaległych rachunków opłacić. W minionych dniach już chcieli nam odciąć gaz i wodę.

Jeśli ktoś z Państwa zechciałby nam pomóc w opłaceniu rachunków to najlepiej gdyby zrobił to bezpośrednio na rachunek gazowni, elektrowni czy spółdzielni telekomunikacyjnej. Nie chcę, aby ktoś obawiał się, że przesłane pieniądze zostaną przeznaczone na inny cel niż opłacenie rachunków. W związku z tym podaje mój numer telefonu. Gdyby ktoś zdecydował się nam pomoc podam numer konta wraz z numerem klienta i innymi potrzebnymi danymi do wykonania przelewu.

Będę bardzo wdzięczna i mocno wierze w to, że znajdą się ludzie o dobrym sercu i w tym trudnym czasie w jakim wszyscy teraz jesteśmy będą chcieli nam pomóc. Słowa nie wyrażą mojej wdzięczności ale w imieniu całej rodziny na ręce dobroczyńców składam podziękowanie. Za każda pomoc będę wdzięczna. Moją sytuacje może potwierdzić Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie, ich nr telefonu 519 585 388

Mój nr Telefonu  do kontaktu  669-094-586