Podziękowania dla darczyńców w związku z organizacją Dnia Dziecka w OIK w Górnie w dniu 28.06.2016r.

Podziękowania

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie oraz pracownicy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górnie

serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom

za okazane wsparcie finansowe i rzeczowe, które pomogło w zorganizowaniu spotkania z okazji „Dnia Dziecka” dla rodzin korzystających z pomocy Ośrodka.

Udzielona pomoc pozwoliła na przygotowanie spotkania, które sprawiło dzieciom i ich rodzinom wiele radości, a także wywołało na ich twarzach szczery uśmiech.

Dziękując wszystkim darczyńcom, życzymy jednocześnie wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Darczyńcy, którzy wsparli OIK w Górnie w organizacji „Dnia Dziecka”:

• Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe „MAŁOPOLSKA” spółka jawna;
  • Pan Piotr Radomski właściciel firmy „STYROBUD-GÓRNO”;
  • Pan Mateusz Tupaj – Zakład Betoniarski „TT Bruk” – Górno;
  • Pani Aleksandra Kozłowska właścicielka sklepu rowerowego „ROWEROWO” – Jeżowe;
  • Pani Zofia Buczkowska i Pani Jadwiga Cholewa – właścicielki Domu weselnego „Kasztel” – Łowisko;
  • Pan Kazimierz Koc – właściciel firmy „KOREM” – Jeżowe;
  • Fabryka Rębaków „REMET CNC Technology” – Łowisko;
  • Pani Irena Wojdyła – właścicielka salonu fryzjerskiego „WANG” – Górno;
  • Zakład Mięsny „SMAK-GÓRNO” Sp. z o. o.

Spotkanie  współfinansowane przez Gminę Sokołów Małopolski ze środków pozyskanych
w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Narkomanii oraz ze środków powiatu rzeszowskiego