Powiatowy program psychologiczno-terapeutyczny w powiecie rzeszowskim

Powiatowy program psychologiczno-terapeutyczny  w powiecie rzeszowskim

Powiatowy program psychologiczno-terapeutyczny

w powiecie rzeszowskim

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie ogłasza nabór uczestników wyrażających chęć udziału w Programie psychologiczno-terapeutycznym osób mających problemy w zachowaniu, które chciałyby pracować nad swoimi emocjami i konstruktywnymi relacjami z ludźmi. Celem programu jest zmiana wzorów zachowań.

Program psychologiczno–terapeutyczny może być kierowany zarówno do osób, które uczestniczyły już wcześniej w programach oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie, jak i osób, które nie brały w nich udziału, przy czym preferowaną grupą powinny być osoby, które uczestniczyły lub ukończyły program oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych.

Program oddziaływań psychologiczno-terapeutycznych w 2023 roku  w przypadku pozyskania odpowiedniej liczby uczestników realizowany będzie w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie przy ul. Batorego 9.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie proszone są o wypełnienie oświadczeń wg załączonego wzoru i dostarczenia ich do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie przy ul. Batorego 9, 35-005 Rzeszów.

 

UDZIAŁ W PROGRAMIE JEST BEZPŁATNY, DAJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA
Z INDYWIDUALNYCH SPOTKAŃ PSYCHOLOGICZNO-TERAPEUTYCZNYCH

 

Zapraszamy zainteresowane osoby do udziału.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 17-85-94-823 wew. 4 lub 519-585-761.

 

 

>OŚWIADCZENIE <

 

Logo Powiatu Rzeszowskiego