SPOTKANIE GWIAZDKOWE

Podczas Spotkania Gwiazdkowego wystąpili dla nas Szkoła Tańca Ulicznego Street Life, Gapcia i Przyjaciele oraz Mikołaj.

Szkoła Tańca Ulicznego Street Life to grupa Goldigirls. Jest to grupa reprezentacyjna, w skład której wchodzi 11 ambitnych dziewczyn. Grupa działa już 3 lata i reprezentuje szkołę Street Life na pokazach, przeglądach i zawodach. W swoich układach mieszają różne style street dance, takie jak hip hop, house, popping.

„Gabcia i Przyjaciele” to 120 – osobowy dziecięcy zespół z Rzeszowa.  Obecnie do Gabci należą dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie oraz do Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie.

Spotkanie Gwiazdowe 2016 r. odbyło się dzięki naszym sponsorom i partnerom, a byli nimi:

• Główny sponsor Spotkania – Firma Deweloperska Szerbud z Rzeszowa,
  • Sol – Bud Tomasz Solarz,
  • Cukiernia Kalinka,
  • Cukiernia Cornelli,
  • Cukiernia Eliza,
  • Firma Soft,
  • Księgarnia Nova,
  • Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie,
  • Izba Adwokacka w Rzeszowie Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Pączek i Krzysztof Pączek,
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie,
  • Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzinom zastępczym za uczestnictwo i dobrą zabawę.