NIE DAJ PROSIĆ – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

NIE DAJ PROSIĆ – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Wolontariuszy poszukujemy między innymi dla dzieci przebywających w rodzinach zastępczych. Chcielibyśmy zapewnić dzieciom wsparcie przede wszystkim pod kątem nauki, ale także stworzyć im szansę na poznanie przyjaznej osoby, z którą mogą spędzić czas wolny.

Pomoc wolontariuszy jest nieoceniona, także dla Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górnie, w którym udzielane jest wsparcie rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych z terenu Powiatu Rzeszowskiego. Wolontariusze mogą wykorzystać swoje umiejętności i talenty przy organizacji czasu wolnego oraz udzielania korepetycji dzieciom przebywającym w Ośrodku.

Jeżeli masz trochę wolnego czasu, chęci, chcesz się spełniać w pracy z drugim człowiekiem, nie boisz się podejmować nowych wyzwań – zgłoś się do Nas !!

 

I pamiętaj:

„Masz oczy, masz ręce, cóż jeszcze trzeba Ci więcej,

masz głowę, masz serce, tyle potrzeba by komuś uchylić nieba”

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wolontariatu w PCPR w Rzeszowie należy zgłosić się do siedziby Centrum, przy ul. Batorego 9. Koordynatorzy wolontariatu podczas indywidualnej rozmowy opowiedzą o specyfice pracy wolontariuszy w naszej instytucji.

Aby ustalić spotkanie zadzwoń pod numer tel. 519 585 391 lub 519 585 427.