Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca możliwość korzystania z darmowych, korepetycji on-line (nie tylko) języka polskiego podczas letnich miesięcy.

Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live dla osób chcących prowadzić korepetycje pro bono. Platforma stwarza możliwość udzielania korepetycji indywidualnych oraz grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy. 

Osoby, które będą chciały z takiej pomocy skorzystać, nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w dogodnym terminie.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:
https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  obecnie w przygotowaniu. W międzyczasie w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński można skorzystać np. z translatora Google.